Słuchawki lifestyle – kolorowe

Jednym z popularniejszych obecnie typów lifestylowych słuchawek są słuchawki Beats Solo2 Wireless, które występują w wielu wersjach kolorystycznych. Takie słuchawki można połączyć z iPodem, Apple TV, iPadem czy iPhonem i słuchać z tych urządzeń muzyki z odległości nawet do dziewięciu metrów. Do tych słuchawek wbudowano także mikrofon, dzięki któremu możliwe jest odbieranie połączeń telefonicznych. Beats Solo2 Wireless są bardzo wygodne w użyciu, gdyż umożliwiają nie tylko bezprzewodowe słuchanie muzyki, ale także jej zdalny wybór. Nie jest nawet do tego potrzebny żaden pilot, gdyż wszystkie przyciski sterujące są już wbudowane w same słuchawki. Beats Solo2 Wireless mają także wytrzymałą baterię, która przy stałym użytkowaniu wystarcza na około dwanaście godzin pracy.

Podczas ładowania słuchawek na kablu nadal można je bez problemu użytkować. Beats Solo2 Wireless świetnie sprawdzą się m.in. u osób aktywnych fizycznie, a to za sprawą braku okablowania. Są też bardzo lekkie, co także ułatwia poruszanie się z nimi oraz wykonywanie aktywności fizycznych. Niewątpliwie są też estetycznym designerskim gadżetem, który cieszy oko.

Słuchawki Beats Solo2 Wireless występują na rynku we wszystkich kolorach, w jakich dostępne są modele iPhone. Można zatem nabyć słuchawki białe lub w np. w kolorze różowego złota. Słuchawki Beats Solo2 Wireless działają dzięki wykorzystaniu technologii bluetooth, natomiast są ładowane poprzez wejście USB. Ich zakup wiąże się z kosztem około 1200 zł..