Optlink Cinnamon

Optlink Cinnamon to jedne z najlepszych urządzeń tego typu. Wykorzystywany w nich kabel to światłowodowy przewód optyczny najwyżej jakości. Optlink Cinnamon charakteryzuje się bardzo dobrą jakością dźwięku – dźwięk jest czysty, bez zniekształceń i zakłóceń, jest płynny.

Jednym z modeli urządzeń typu Optlink Cinnamon jest CinemaQuest OptiLink-A. Sprzęt ten gwarantuje bardzo wysoką jakość dźwięku a także zapobiega jego stratom i modyfikacjom. We wtyku tego urządzenia użyto brąz, który zapewnia płynną transmisję światła.

Mimo iż CinemaQuest OptiLink-A jest sprzętem tak dobrym jakościowo to jednak nadal nie trzeba za niego płacić bardzo wygórowanej ceny. Tak dobra jakość CinemaQuest OptiLink-A wynika m.in.

w tego, że poprzez jego budowę niemożliwe jest, aby światło w urządzeniu mogło wejść lub wyjść w innym miejscu niż poprzez końce przewodu. Można to bardzo łatwo sprawdzić – należy zgasić światło i obejrzeć przewód – będzie wówczas widać jak światłowód emituje światło. Innym urządzeniem Optlink Cinnamon jest CinemaQuest OptiLink-1.

Charakteryzuje się on bardzo solidnie wykonanym oraz dopracowanym przewodem, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku i minimalizuje jego straty, zapobiega także zniekształceniom oraz modyfikacjom dźwięku. Taka dobra jakość CinemaQuest OptiLink-1 wynika m.in.

z zastosowanego w nim wtyku, który jest wykonany z brązu. Wtyk ten gwarantuje bardzo dobrą jakość dźwięku. Zawdzięcza on to swojej konstrukcji a także materiałowi, z którego jest wykonany.

.