Jaki amplituner z radiem internetowym?

Na rynku poza podstawowymi modelami amplitunerów dostępne są także te z wbudowanym radiem internetowym. Jednym z takich modeli jest Onkyo TX-8050. Urządzenie to będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich fanów technologii, którzy cenią sobie jednocześnie piękną i czystą jakość dźwięków i muzyki. Onkyo TX-8050 ma dostęp do sieci internetowej, może także odtwarzać muzykę, która jest zapisana na dysku podpiętym do sieci Ethernetowej. Taki amplituner posiada także wmontowany port USB i może być sterowany bezpośrednio np. z iPhone’a.

Model TX-8050 posiada port Onkyo. Można do niego np. podpiąć zewnętrzną stację lub tuner. Poza tradycyjnymi wejściami Onkyo TX-8050 ma wbudowane dodatkowo cztery inne wejścia cyfrowe – są to dwa wejścia optyczne oraz dwa wejścia koaksjalne. Do tego modelu amplituner można także dodatkowo podpiąć wzmacniacz, jeżeli komuś nie wystarczają jego możliwości techniczne. Cały amplituner może być zdalnie sterowany poprzez używanie pilota.

Sprzęt ten posiada moc 130W i wzmacniacze w technologii szerokopasmowej zwanej WRAT. Amplituner ma także wmontowany specjalny tuner radiowy, który daje użytkownikowi m.in. możliwość nazywania stacji. Onkyo TX-805 ma także pozłacane wejścia video oraz audio, które niewątpliwie cieszą oko użytkownika. Onkyo TX-8050 jest połączeniem zarówno cech typowego tunera jak i tunera radiowego.

Jest to sprzęt stosunkowo tani, jak na jego możliwości techniczne i wysoką jakość dźwięku, jaką gwarantuje użytkownikowi..