Gramofony do miksowania

Gramofony do miksowania są wykorzystywane przed DJ’ów w ich pracy. Jednym z popularniejszych modeli gramofonów do miksowania jest Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold. Jest to model gramofonu z bezpośrednim napędem, który ułatwia jego ręczną obsługę. Gwarantuje także dźwięk świetnej jakości, co niewątpliwie ma ogromne znaczenie przy pracy DJ’a.

Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Użyty w gramofonie napęd zapewnia natomiast stabilną pracę urządzenia. Dzięki bardzo dobrej jakości urządzenia możliwe jest cieszenie się także dobrą jakością słuchanej muzyki, równej tej jak z płyt analogowych. Budowa gramofonu Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold zapobiega rezonansom.

Jego obudowa pomaga natomiast tłumić wibracje dzięki czemu gramofon jest bardziej odporny na wszelkie zakłócenia z zewnątrz. Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold posiada także odłączane kable, dzięki czemu jest bezproblemowy w przenoszeniu i transportowaniu. Gramofon ten jest sterowany przez napęd kwarcowy i posiada silnik DC, który jest silnikiem bezszczotkowym. Jest również wyposażony w hamulec elektroniczny.

Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold jest jednak sprzętem dosyć ciężkim, gdyż waży ponad 13 kilogramów. Jednak wysoka jakość gramofonu i jego funkcje wymagają zamontowania wielu elementów, by sprzęt działał jak najlepiej – nierozerwalnie wiąże się to więc z podniesieniem jego wagi. Kupując gramofon Pioneer PLX-1000-N Limited Edition Gold otrzymuje się cały zestaw niezbędny do jego obsługi przez DJ’a..