Głośniki ścienne do kina domowego

Jednym z typów głośnika, który można wykorzystać do kina domowego jest ścienny głośnik ArtSound DC201. Jest to głośnik dwudrożny, który nadaje się do malowania oraz do zabudowy. Głośnik taki jest ekranowany magnetycznie, a jego moc szczytowa to 50W. Podobny jest model ArtSound DC101, który także nadaje się do zabudowy i można go malować. Również posiada dwudrożną konstrukcję i jest magnetycznie ekranowany. Ma jednak większą moc szczytową, która wynosi 70W. Popularnym producentem głośników ściennych jest też firma Emphasys.

Ich głośniki wyróżniają się bardzo wysoką jakością dźwięku i redukcją wszelkich zakłóceń. Gwarantują czysty i nasycony dźwięk. Inne popularne głośniki ścienne to m. in. modele Apart. Jeden z popularniejszych to Apart Audio CM608. Głośnik ten można podłączyć do wzmacniacza, który dodatkowo poprawi jakość dźwięku i go nasyci.

Głośnik ten jest wyposażony w 6.5-calowy średnioniskotonowy głośnik a także w 1-calowy wysokotonowy przetwornik. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest bardzo czysty i bez zakłóceń. Głośnik ten jest bardzo łatwy w instalacji, nie potrzeba do tej pracy specjalnej wiedzy i umiejętności. Cechuj się przy tym bardzo estetycznym i eleganckim wyglądem. Obecnie na rynku głośnik Apart Audio CM608 jest dostępny w trzech kolorach. Przy składaniu większych zamówień można natomiast wybrać sobie dowolny kolor obudowy.

Głośniki Apart Audio CM608 są objęte dwuletnią gwarancją oraz są sprowadzane przez polskiego dystrybutora..